REFERENCE

Realizované stavby

Bungalov 4+kk, Ostrožská Nová Ves

Rodinný jednopodlažní domek se zastavěnou plochou 145 m², který byl postaven na klíč a to včetně základové desky. Prostorný obývací pokoj je moderně spojen s kuchyní a jídelnou. Z obývacího pokoje je vstup na terasu a zahradu francouzskými dveřmi, které jsou poslední dobu velmi populární. Pro ty nejmenší jsou v domě 2 dětské pokoje. Samozřejmostí je ložnice a samostatná koupelna, sociální zařízení a technická místnost.

Rodinný dům 85 m², Uherský Brod

Pěkný dvoupodlažní dům o rozloze 85 m² byl postaven na klíč a to včetně základové desky. V přízemí se nachází prostorný obývací pokoj spojený s kuchyní a jídelnou. Nadále se zde nachází pokoj pro hosty a sociální zařízení s koupelnou. Ve druhém podlaží jsou 2 dětské pokoje, útulná ložnice a sociální zařízení s koupelnou.

Rodinný dům 80 m², Vlčnov

Rodinný dvoupodlažní dům se zastavěnou plochou 80 m² byl postaven na klíč a to včetně základové desky. V přízemí domu se nachází obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, sociální zařízení a koupelna. V druhém podlaží potom další 3 obytné pokoje a samostatné sociální zařízení.

Rodinný dům 135 m², Nivnice

Hezký dvoupodlažní domek se zastavěnou plochou 135 m² byl postavený na klíč, včetně základové desky. V přízemí byste nalezli obývací místnost s kuchyní a jídelnou, prostornou ložnici, sociální zařízení a koupelnu. Ve druhém podlaží jsou k dispozici další 3 obytné pokoje.

Bungalov 180 m², Šumice

Jednopodlažní dům postavený na klíč a to včetně základové desky má zastavěnou plochu 180 m². V domě jsou k využití 2 sociální zařízení, koupelna, obývací místnost s kuchyní i jídelnou a další 3 prostorné pokoje.

Rodinný dům, Korytná

Moderní dvoupodlažní a prostorný dům, který si majitel stavěl svépomocí. U tohoto domu byla zrealizována pouze hrubá stavba.

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.